Obudowa Thermaltake Ceres 300 TG ARGB czarny (CA-1Y2-00M1WN-00)
Wideo 9Zdjęcia 13 |
Platforma do gier Ceres 300 to wielofunkcyjna obudowa zoptymalizowana do montażu pełnowymiarowych komponentów o dużej mocy. Jednostka systemowa może z łatwością pomieścić płytę główną E-ATX, procesor w obudowie typu tower 185 mm i oddzielną kartę graficzną 340/370 mm. Przednia przegroda zasilacza wyposażona jest w wentylację i ochronę przed kurzem. Dodatkowo w przegrodzie przedziału zasilacza można opcjonalnie zastosować firmowy wyświetlacz LCD 3,9", na którym można wyświetlić dowolną animację oraz dane systemowe.
Obudowa do gier komputerowych Thermaltake Ceres 300 TG ARGB posiada zoptymalizowany przepływ powietrza. Przednia pokrywa jest wyposażona w kratkę, za którą znajduje się dobry nylonowy filtr. Dodatkowo zastosowano wysokiej jakości siatki przeciwpyłowe: na górze, na dole oraz na bocznych kanałach wentylacyjnych. Platforma wyposażona jest w trzy wentylatory 140 mm. Przednie gramofony (dwa szt.) posiadają podświetlenie RGB. Obudowa umożliwia montaż radiatora 280 mm na górze obudowy. W razie potrzeby z przodu Ramka montażowa pomieści radiator wodny 360 mm. Wśród standardowych złączy znajduje się szybkie złącze Port USB 3.2 Gen 2 Type C, który zapewnia ultraszybkie ładowanie.
Kup Thermaltake Ceres 300 TG ARGB czarny
Thermaltake Tt Ceres 300 TG ARGB Black CA-1Y2-00M1WN-00 | 533 zł |
Thermaltake Obudowa Ceres 300 TG ARGBx2 Tempered Glass -Black KOTTKOD0CERE | 518 zł |
Thermaltake Obudowa Ceres 300 TG ARGBx2 Tempered Glass -Black 122279 | 513 zł |
Thermaltake Obudowa Ceres 300 TG ARGBx2 Tempered Glass -Black 122279 | 518 zł |
Modyfikacje Thermaltake Ceres 300 TG ARGB
Ceny na Thermaltake Ceres 300 TG ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Ceres 300 TG ARGB biały | od 459 zł | 3 oferty | ||
Thermaltake Ceres 300 TG ARGB czarny | od 513 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake Ceres 300 TG ARGB zielony | od 553 zł | 2 oferty |