Корпус Thermaltake Core P6 Tempered Glass чорний (CA-1V2-00M1WN-00)
Відео 15Фото 6 |
Модульний корпус з трансформованою конструкцією. Дану платформу можна використовувати або в якості класичного закритого боксу, або в ролі відкритого стенду. Для трансформації кейса із закритого у відкритий потрібно лише зняти передню і верхню кришки, які виготовлені із загартованого скла. На місце скляних панелей встановлюються сітчасті фільтри з магнітним кріпленням, що захистить шасі від більшої частини дрібних пилових засмічень.
Комп'ютерний корпус Thermaltake Core P6 Tempered Glass Black має відмінну сумісність з потужними і продуктивними комплектуючими. Для монтажу центрального процесора доступно 180 мм корисного місця. Максимум довжини відеокарти становить 458 мм.при установці довгого рішення GPU можна використовувати підтримуючу планку. Корпус отримав панель управління з широким видовим розмаїттям портів введення-виведення. Для потреб користувача виділено: два порти USB 2.0, два порти USB 3.0 і ще один порт USB Type C 3.0. Даний бокс є модульним, даючи можливість кожному користувачеві налаштувати шасі під свої власні потреби і запити. Цьому корпусу буде під силу організувати роботу потужної геймерської системи або високопродуктивної робочої станції.
Купити Thermaltake Core P6 Tempered Glass чорний
Усі ціни 7 →Thermaltake Obudowa - Core P6 Tempered Glass - Czarna KOTTKOC0COREP6B | 866 zł |
Thermaltake Core P6 Czarny | 879 zł |
Thermaltake Obudowa - Core P6 Tempered Glass - Czarna 73292 | 866 zł |
Thermaltake Core P6 Szkło hartowane Mid Tower Midi Tower Noir | 897 zł |
Thermaltake Core P6 Czarny | 899 zł |
Obudowa - Core P6 Tempered Glass - Czarna | 840 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Obudowa - Core P6 Tempered Glass - Czarna - PACZKOMAT, | 802 zł |
Модификації Thermaltake Core P6 Tempered Glass
Ціни на Thermaltake Core P6 Tempered Glass |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Core P6 Tempered Glass білий | від 829 zł | 7 пропозицій | ||
Thermaltake Core P6 Tempered Glass бірюзовий | від 996 zł | 1 пропозиція | ||
Thermaltake Core P6 Tempered Glass чорний | від 802 zł | 7 пропозицій |