Корпус Thermaltake V350 TG ARGB чорний (CA-1S3-00M1WN-03)
Фото 6 |
Thermaltake V350 TG ARGB чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":5 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Thermaltake V350 TG ARGB чорний
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake V350 TG ARGB Air Black obudowa PC obudowa Mid-Tower-ATX szkło | 552 zł |
Thermaltake obudowa - V350 TG ARGB Air/Black ARGB Fan*3 KOTTKOC0V350TG0 | 597 zł |
THERMALTAKE V350 TG ARGB Air/Black ARGB Fan*3 CA-1S3-00M1WN-03 | 811 zł |
Thermaltake obudowa - V350 TG ARGB Air/Black ARGB Fan*3 90161 | 597 zł |
Obudowa Thermaltake V350 TG ARGB Air (CA-1S3-00M1WN-03) | 478 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Thermaltake V350 TG ARGB
Ціни на Thermaltake V350 TG ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake V350 TG ARGB білий | від 498 zł | 4 пропозиції | ||
Thermaltake V350 TG ARGB чорний | від 478 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →