Корпус Thermaltake Versa H15 Window чорний (CA-1D4-00S1WN-00)
Фото 9 |
Thermaltake Versa H15 Window чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Відсіків 5.25":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":3 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Thermaltake Versa H15 Window чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Versa H15 microATX USB3.0 Window (120 mm), czarna KOTTKOE0VERH | 256 zł |
Thermaltake Versa H15 Window Black OB-THT-254 | 262 zł |
Thermaltake Versa H15 microATX USB3.0 Window (120 mm), czarna 37841 | 256 zł |
Thermaltake Versa H15 Window Czarny | 279 zł |
Obudowa THERMALTAKE Versa H15 Window CA-1D4-00S1WN-00, Micro Tower micro A | 259 zł |
Thermaltake Versa H15 Window Czarny | 279 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →