Корпус Thermaltake Versa J25 Tempered Glass Edition чорний (CA-1L8-00M1WN-00)
Відео 1Фото 22 |
Thermaltake Versa J25 Tempered Glass Edition чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":3 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":5 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Thermaltake Versa J25 Tempered Glass Edition чорний
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Obudowa - Versa J25 Tempered Glass KOTTKOD0VERSJ25 | 327 zł |
THERMALTAKE Versa J25 Tempered Glass CA-1L8-00M1WN-00 | 418 zł |
Thermaltake Obudowa - Versa J25 Tempered Glass 66632 | 327 zł |
Thermaltake Versa J25 Tempered Glass Czarny | 327 zł |
Thermaltake Versa J25 Tempered Glass Czarny | 369 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →