Корпус Thermaltake View 71 Tempered Glass ARGB Edition чорний (CA-1I7-00F1WN-03)
Фото 6 |
Thermaltake View 71 Tempered Glass ARGB Edition чорний
Форм-фактор корпусу:Full Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":4 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":6 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Thermaltake View 71 Tempered Glass ARGB Edition чорний
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake obudowa View 71 Tempered Glass ARGB Edition KOTTKOB0V71TARG | 1 103 zł |
Thermaltake obudowa View 71 Tempered Glass ARGB Edition 52180 | 1 092 zł |
Obudowa Thermaltake View 71 TG ARGB (CA-1I7-00F1WN-03) | 1 346 zł |
Thermaltake View 71 Tempered Glass ARGB Edition RGB Czarny | 1 049 zł |
Thermaltake obudowa View 71 Tempered Glass ARGB Edition 52180 | 1 103 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →