Корпус Thermaltake The Tower 100 білий (CA-1R3-00S6WN-00)
Відео 18Фото 6 |
Thermaltake The Tower 100 білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:mini-ITX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Thermaltake The Tower 100 білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Obudowa - The Tower 100 Mini Tempered Glass*3 - Snow KOTTKOD00 | 485 zł |
Thermaltake Obudowa - The Tower 100 Mini Tempered Glass*3 - Snow KOTTKOD00 | 480 zł |
Thermaltake Obudowa - The Tower 100 Mini Tempered Glass*3 - Snow 114068 | 485 zł |
Obudowa Thermaltake The Tower 100 Mini Snow (CA-1R3-00S6WN-00) | 440 zł |
Відеоогляди
Модификації Thermaltake The Tower 100
Ціни на Thermaltake The Tower 100 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake The Tower 100 білий | від 440 zł | 4 пропозиції | ||
Thermaltake The Tower 100 чорний | від 412 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →