Obudowa Thermaltake The Tower 100 biały (CA-1R3-00S6WN-00)
Wideo 18Zdjęcia 6 |
Thermaltake The Tower 100 biały
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:mini-ITX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake The Tower 100 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Obudowa - The Tower 100 Mini Tempered Glass*3 - Snow KOTTKOD00 | 485 zł |
Thermaltake Obudowa - The Tower 100 Mini Tempered Glass*3 - Snow 114068 | 485 zł |
Obudowa Thermaltake The Tower 100 Mini Snow (CA-1R3-00S6WN-00) | 440 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Thermaltake The Tower 100 Snow - CA-1R3-00S6WN-00 - | 460 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake The Tower 100
Ceny na Thermaltake The Tower 100 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake The Tower 100 biały | od 440 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake The Tower 100 czarny | od 410 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →