Obudowa Thermaltake The Tower 200 biały (CA-1X9-00S6WN-00)
Wideo 12Zdjęcia 7 |
Thermaltake The Tower 200 biały
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:mini-ITX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake The Tower 200 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Tt The Tower 200 Snow mITX CA-1X9-00S6WN-00 | 544 zł |
Obudowa Thermaltake The Tower 200 Snow (CA-1X9-00S6WN-00) | 733 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Thermaltake The Tower 200 , tower case (Kolor: BIAŁY, | 688 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake The Tower 200
Ceny na Thermaltake The Tower 200 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake The Tower 200 biały | od 544 zł | 3 oferty | ||
Thermaltake The Tower 200 czarny | od 499 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →