Блок живлення MSI MPG GF A850GF
Відео 9Фото 5 |
MSI MPG GF A850GF |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI MPG GF A850GF
Усі ціни 15 →Msi Mpg A850Gf 306-7ZP0C11-CE0 Zasilacz Komputerowy Czarny 850 W | 509 zł |
MSI MPG A850GF OB-ZAS-MSI-001 | 569 zł |
Zasilacz MSI MPG A850GF 850W 80 Plus Gold | 516 zł |
Zasilacz PC MSI 850W 306-7ZP0C11-CE0 | 673 zł |
Офигенный бп Он идеальный Нету Оо Гг: користуюся MSI A750GF кілька місяців |
ККД - 90%
MSI MPG GF ― це потужний 850-ватний блок живлення АА-класу з сертифікатом якості 80 Plus Gold, ККД в районі 90%, модульними проводами, що від'єднуються, комплексною системою захисту та обмеженою 10-річною гарантією від виробника. Зважаючи на те, що MSI досить довго запрягали на ринку комплектуючих другого порядку (мишки, монітори тощо) своє запізнення їм доводиться компенсувати доступними цінами та деякими особливостями, які не можуть запропонувати конкуруючі рішення з ідентичним цінником.
Якісна схемотехніка
Серед основних переваг моделі GF A850GF виробник виділяє використання японських високотемпературних конденсаторів, ефективного вентилятора діаметром 140 мм та всіх необхідних заходів захисту (від короткого замикання та перегріву, підвищеної та зниженої напруги, перевантаження по струму та потужності). Для живлення основної шини +12VDC доступні всі наявні 850 Вт, поділ каналами відсутній, що дозволяє використовувати даний БЖ в досить потужних системах з однією топовою відеокартою або двома GPU середнього рівня.
Збільшення шуму при підвищенні навантаження
При цьому вартість моделі в більшості магазинів не перевищує $140, що робить його одним з найдоступніших рішень такого рівня, які можна знайти в роздріб. Основні конкуренти з тієї ж вагової категорії - Chieftec Polaris, Gigabyte P850GM і be quiet! System Power 10. Мабуть, єдиний мінус пристрою полягає в його непропорційній гучності, яка, мабуть, пов'язана з використанням сітківки. При навантаженні в районі 500-550 Вт MSI MPG GF працює тихіше за воду, проте при підвищенні напруги рівень шуму зростає непропорційно: при навантаженні в районі 80% стає шумно, при 95% - досить голосно.
Модификації MSI MPG GF
Ціни на MSI MPG GF |
---|---|---|---|---|
MSI MPG GF A650GF | від 409 zł | 14 пропозицій | ||
MSI MPG GF A750GF | від 426 zł | 31 пропозиція | ||
MSI MPG GF A750GF WHITE | від 500 zł | 9 пропозицій | ||
MSI MPG GF A850GF | від 509 zł | 16 пропозицій |