Корпус Thermaltake The Tower 500 чорний (CA-1X1-00M1WN-00)
Відео 5Фото 9 |
Thermaltake The Tower 500 чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":4 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":8 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Thermaltake The Tower 500 чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Tt The Tower 500 Black CA-1X1-00M1WN-00 Czarny | 786 zł |
Thermaltake The Tower 500 - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 1 233 zł |
Obudowa Thermaltake The Tower 500 (CA-1X1-00M1WN-00) | 758 zł |
Thermaltake Tt The Tower 500 Czarny | CA-1X1-00M1WN-00 | 1 010 zł |
Відеоогляди
Модификації Thermaltake The Tower 500
Ціни на Thermaltake The Tower 500 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake The Tower 500 білий | від 796 zł | 7 пропозицій | ||
Thermaltake The Tower 500 чорний | від 758 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →