Obudowa Thermaltake The Tower 500 czarny (CA-1X1-00M1WN-00)
Wideo 5Zdjęcia 9 |
Thermaltake The Tower 500 czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:4 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:8 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake The Tower 500 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Tt The Tower 500 Black CA-1X1-00M1WN-00 Czarny | 786 zł |
Thermaltake The Tower 500 - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 1 233 zł |
Obudowa Thermaltake The Tower 500 (CA-1X1-00M1WN-00) | 758 zł |
Thermaltake Tt The Tower 500 Czarny | CA-1X1-00M1WN-00 | 1 010 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake The Tower 500
Ceny na Thermaltake The Tower 500 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake The Tower 500 biały | od 790 zł | 7 oferty | ||
Thermaltake The Tower 500 czarny | od 758 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →