Obudowa Thermaltake Divider 200 TG biały (CA-1V1-00S6WN-00)
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Thermaltake Divider 200 TG biały
biały czarny
Typ obudowy:Cube Case
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake Divider 200 TG biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Divider 200 TG Snow M-ATX 4713227528573 | 639 zł |
Obudowa Thermaltake Divider 200 TG Micro Snow (CA-1V1-00S1WN-00) | 635 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Thermaltake Divider 200 TG Kolor: BIAŁY mATX - CA-1V | 639 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Divider 200 TG
Ceny na Thermaltake Divider 200 TG |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Divider 200 TG biały | od 635 zł | 3 oferty | ||
Thermaltake Divider 200 TG czarny | od 551 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →