Obudowa Thermaltake View 31 Tempered Glass Edition czarny (CA-1H8-00M1WN-00)
Wideo 14Zdjęcia 20 |
Thermaltake View 31 Tempered Glass Edition czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Dostępne w dwóch wersjach: podświetlana na niebiesko (View 31 Tempered Glass Edition) i RGB podświetlana (View 31 Tempered Glass Edition RGB Edition)
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake View 31 Tempered Glass Edition czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake View 31 Tempered Glass Black OB-THT-305 | 576 zł |
Obudowa Thermaltake View 31 TG (CA-1H8-00M1WN-00) | 573 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Thermaltake View 31 TG black window - PACZKOMAT, POCZT | 624 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →