Obudowa Thermaltake CTE C700 TG ARGB czarny (CA-1X7-00F1WN-01)
Zdjęcia 10 |
Thermaltake CTE C700 TG ARGB czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:7 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:6 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake CTE C700 TG ARGB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake TT CTE C700 TG ARGB E-ATX BK CA-1X7-00F1WN-01 | 786 zł |
Thermaltake CTE C700 TG ARGB - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 854 zł |
Thermaltake Obudowa CTE C700 ARGB 14cmx3 Tempered Glassx2 - Czarna KOTTKOD | 820 zł |
Thermaltake Obudowa CTE C700 ARGB 14cmx3 Tempered Glassx2 - Czarna 122278 | 820 zł |
Modyfikacje Thermaltake CTE C700 TG ARGB
Ceny na Thermaltake CTE C700 TG ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake CTE C700 TG ARGB biały | od 829 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake CTE C700 TG ARGB czarny | od 786 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →