Obudowa Thermaltake Core P100 czarny (CA-1F1-00D1NN-00)
Zdjęcia 7 |
Thermaltake Core P100 czarny
Zasilacz:bez zasilacza
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake Core P100 czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Obudowa Core P100 KOTTKOB0CORP100 | 616 zł |
Thermaltake Core P100 OB-THT-287 | 639 zł |
Thermaltake Obudowa Core P100 87358 | 611 zł |
Thermaltake Core P100 Czarny | 619 zł |
Obudowa Thermaltake Core P100 (CA-1F1-00D1NN-00) | 639 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →