Obudowa Thermaltake View 71 Tempered Glass ARGB Edition czarny (CA-1I7-00F1WN-03)
Zdjęcia 6 |
Thermaltake View 71 Tempered Glass ARGB Edition czarny
Typ obudowy:Full Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:4 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:6 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake View 71 Tempered Glass ARGB Edition czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake obudowa View 71 Tempered Glass ARGB Edition KOTTKOB0V71TARG | 1 103 zł |
Thermaltake obudowa View 71 Tempered Glass ARGB Edition 52180 | 1 092 zł |
Obudowa Thermaltake View 71 TG ARGB (CA-1I7-00F1WN-03) | 1 346 zł |
Thermaltake View 71 Tempered Glass ARGB Edition RGB Czarny | 1 049 zł |
Thermaltake obudowa View 71 Tempered Glass ARGB Edition 52180 | 1 103 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →