Obudowa Thermaltake CTE T500 TG ARGB czarny (CA-1X8-00F1WN-01)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Thermaltake CTE T500 TG ARGB czarny
biały czarny
Typ obudowy:Full Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:4 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:6 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake CTE T500 TG ARGB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake TT CTE T500 TG ARGB E-ATX BK CA-1X8-00F1WN-01 | 780 zł |
Thermaltake CTE T500 TG ARGB - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 786 zł |
Thermaltake Obudowa CTE T500 Full Tower ARGB 14cmx3 Tempered Glassx2 - Cza | 821 zł |
Thermaltake Cte T500 Tg Argb Tower Case Czarny CA-1X8-00F1WN-01 | 740 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake CTE T500 TG ARGB
Ceny na Thermaltake CTE T500 TG ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake CTE T500 TG ARGB biały | od 848 zł | 2 oferty | ||
Thermaltake CTE T500 TG ARGB czarny | od 740 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →