Obudowa Thermaltake Core P3 TG Pro biały (CA-1G4-00M6WN-09)
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Thermaltake Core P3 TG Pro biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:4 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:5 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake Core P3 TG Pro biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Core P3 TG Pro Śnieg CA-1G4-00M6WN-09 | 680 zł |
Thermaltake Obudowa - Core P3 Pro Tempered Glass - Snow Edition KOTTKOD000 | 695 zł |
Thermaltake Obudowa - Core P3 Pro Tempered Glass - Snow Edition 114065 | 695 zł |
Thermaltake Core P3 TG Pro Snow | 722 zł |
Obudowa - Core P3 Pro Tempered Glass - Snow Edition | 695 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Core P3 TG Pro
Ceny na Thermaltake Core P3 TG Pro |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Core P3 TG Pro biały | od 680 zł | 8 oferty | ||
Thermaltake Core P3 TG Pro czarny | od 651 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →