Obudowa Thermaltake CTE C750 Air czarny (CA-1X6-00F1WN-00)
Wideo 5Zdjęcia 17 |
Thermaltake CTE C750 Air czarny
biały czarny
Typ obudowy:Full Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:7 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:12 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake CTE C750 Air czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wieża E-ATX THERMALTAKE CTE C750 Air Black CA-1X6-00F1WN-00 | 829 zł |
Thermaltake CTE C750 Air - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 902 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Thermaltake CTE C750 Air Czarny (CA1X600F1WN00) - PA | 820 zł |
Thermaltake Cte C750 Air Tower Case Czarny CA-1X6-00F1WN-00 | 882 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake CTE C750 Air
Ceny na Thermaltake CTE C750 Air |
---|---|---|---|---|
Thermaltake CTE C750 Air biały | od 917 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake CTE C750 Air czarny | od 820 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →