Obudowa Thermaltake Versa H15 Window czarny (CA-1D4-00S1WN-00)
Zdjęcia 9 |
Thermaltake Versa H15 Window czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake Versa H15 Window czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Versa H15 microATX USB3.0 Window (120 mm), czarna KOTTKOE0VERH | 256 zł |
Thermaltake Versa H15 Window Black OB-THT-254 | 262 zł |
Thermaltake Versa H15 microATX USB3.0 Window (120 mm), czarna 37841 | 256 zł |
Thermaltake Versa H15 Window Czarny | 279 zł |
Obudowa THERMALTAKE Versa H15 Window CA-1D4-00S1WN-00, Micro Tower micro A | 259 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →