Obudowa Zalman Z1 Iceberg biały
Zdjęcia 10 |
Obudowa z kompaktową obudową micro-ATX i dobrym chłodzeniem. Platformę wyróżnia obecność wahadłowej ściany bocznej. Główna pokrywa boczna jest uchylna, co gwarantuje łatwy i szybki dostęp do płyty głównej i innych podzespołów. W obudowie znajdują się trzy fabrycznie zainstalowane wentylatory 120 mm. Przednia okładka ma piękną teksturowaną powierzchnię z wyprofilowanym wlotem powietrza.
Obudowa komputera Zalman Z1 Iceberg doskonale nadaje się do montażu chłodzenia wodnego. Na górze znajduje się kanał wentylacyjny z możliwością montażu grzejnika 240 mm. Przednie gramofony można zastąpić chłodnicą 280 mm. W dolnej komorze, gdzie znajduje się podkładka montażowa zasilacza, znajduje się wyjmowany kosz na dwa dyski twarde 3,5″. Jeżeli nie ma wystarczającej ilości pamięci, na platformie można zainstalować jeszcze trzy urządzenia SSD 2,5″. Obudowa umożliwia instalację czterech kart rozszerzeń PCIe. Wszystkie gniazda zakryte są zatyczkami z gwintowanym mocowaniem wielokrotnego użytku. Instalując oddzielną kartę graficzną, możesz zastosować produktywne rozwiązanie o długości do 330 mm. Dopuszczalny rozmiar wieży procesora wynosi 160 mm. Obudowa otrzymała panel interfejsu ze złączami: dwoma USB 3.2 i jednym USB 2.0.
Kup Zalman Z1 Iceberg biały
Wszystkie ceny 10 →Zalman Z1 Iceberg White Zalman Obudowa PC Mini Tower Z1 Iceberg Biała | 299 zł |
Zalman Obudowa Z1 Iceberg Biała Micro ATX | Mini ITX | Mid Tower PC Case K | 186 zł |
Obudowa ZALMAN Z1 Iceberg Biały | 196 zł |
Zalman Obudowa Z1 Iceberg Biała Micro ATX | Mini ITX | Mid Tower PC Case 1 | 186 zł |
Modyfikacje Zalman Z1 Iceberg
Ceny na Zalman Z1 Iceberg |
---|---|---|---|---|
Zalman Z1 Iceberg biały | od 186 zł | 11 oferty | ||
Zalman Z1 Iceberg czarny | od 168 zł | 19 oferty |