Корпус Zalman Z1 Iceberg чорний
Фото 13 |
Zalman Z1 Iceberg чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Zalman Z1 Iceberg чорний
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zalman Z1 Iceberg czarny - Mini Tower obudowa komputera Micro-ATX Z1 Icebe | 284 zł |
Zalman Z1 Iceberg - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 218 zł |
Zalman Obudowa Z1 Iceberg ATX Mid Tower PC czarna KOZALOC0Z1ICE00 | 169 zł |
Zalman Z1 Iceberg ATX Mid Tower PC czarna OB-ZAL-0019 | 200 zł |
Zalman Obudowa Z1 Iceberg ATX Mid Tower PC czarna 70717 | 175 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Zalman Z1 Iceberg
Ціни на Zalman Z1 Iceberg |
---|---|---|---|---|
Zalman Z1 Iceberg білий | від 186 zł | 7 пропозицій | ||
Zalman Z1 Iceberg чорний | від 169 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →