Obudowa Zalman Z1 Iceberg czarny
Zdjęcia 13 |
Zalman Z1 Iceberg czarny
biały czarny
Typ obudowy:Mini Tower
Standard płyty głównej:micro-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Zalman Z1 Iceberg czarny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zalman Z1 Iceberg czarny - Obudowa PC Mini Tower Micro-ATX Z1 Iceberg Blac | 284 zł |
Zalman Obudowa Z1 Iceberg ATX Mid Tower PC czarna KOZALOC0Z1ICE00 | 168 zł |
Zalman Z1 Iceberg ATX Mid Tower PC czarna OB-ZAL-0019 | 200 zł |
Obudowa ZALMAN Z1 Iceberg Czarny | 200 zł |
ZALMAN Obudowa Z1 Iceberg ATX Mid Tower PC czarna | 200 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Zalman Z1 Iceberg
Ceny na Zalman Z1 Iceberg |
---|---|---|---|---|
Zalman Z1 Iceberg biały | od 186 zł | 11 oferty | ||
Zalman Z1 Iceberg czarny | od 168 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →