Obudowa Zalman i3 Neo TG czarny
Zdjęcia 15 |
Zalman i3 Neo TG czarny
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Zalman i3 Neo TG czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Średniowieczna obudowa PC Zalman i3 Neo TG Czarna ARGB I3 NEO TG BK ARGB | 257 zł |
Zalman Obudowa I3 Neo TG Mid Tower RGB 4xwentylator, czarna KOZALOC0I3NEOT | 259 zł |
Obudowa ZALMAN i3 Neo TG Czarny | 268 zł |
Zalman Obudowa I3 Neo TG Mid Tower RGB 4xwentylator, czarna 111514 | 268 zł |
Obudowa ZALMAN i3 Neo TG Czarny | 268 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Zalman i3 Neo TG
Ceny na Zalman i3 Neo TG |
---|---|---|---|---|
Zalman i3 Neo TG biały | od 278 zł | 10 oferty | ||
Zalman i3 Neo TG czarny | od 256 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →