Obudowa Zalman i3 Neo TG biały
Zdjęcia 16 |
Zalman i3 Neo TG biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Zalman i3 Neo TG biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zalman Obudowa I3 Neo TG White Mid Tower RGB 4xwentylator, biała KOZALOC0I | 278 zł |
Obudowa ZALMAN i3 Neo TG Biały | 289 zł |
Zalman Obudowa I3 Neo TG White Mid Tower RGB 4xwentylator, biała 111515 | 288 zł |
Obudowa ZALMAN i3 Neo TG Biały | 289 zł |
Zalman Obudowa I3 Neo TG White Mid Tower RGB 4xwentylator, biała 111515 | 278 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Zalman i3 Neo TG
Ceny na Zalman i3 Neo TG |
---|---|---|---|---|
Zalman i3 Neo TG biały | od 278 zł | 10 oferty | ||
Zalman i3 Neo TG czarny | od 256 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →