Napęd optyczny Asus BC-12D2HT
Wideo 2 |
Asus BC-12D2HT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus BC-12D2HT
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS BC-12D2HT - Bulk - BD / HD DVD - Serial ATA - Czarny | 345 zł |
ASUS Combo (DVD+/-RW + BD-Rom) BC-12D2HT/BLK/B/AS NP-NBH-ASU-006 | 389 zł |
Napęd Asus BC-12D2HT (90DD01K0-B20000) | 298 zł |
Dvd-Rec Blu-Ray Odczyt/ Asus Bc-12D2Ht | 386 zł |
Asus BC-12D2HT Bulk Internal, Interface SATA, Blu-Ray DVD Combo, CD read s | 358 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →