Zasilacz Gigabyte Ultra Durable GM UD750GM
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Gigabyte Ultra Durable GM UD750GM |
|
Zasilacz wykorzystuje koncepcję Ultra Durable. Model ten charakteryzuje się: stylowym wzornictwem, wysokiej jakości bazą podzespołów i doskonałą efektywnością energetyczną. Urządzenie modułowe pozwala na użycie tylko tych przewodów w przypadku, które są niezbędne do podłączenia określonych komponentów. Obwód elektryczny konwertera wykorzystuje niezawodne i trwałe kondensatory stałe wyprodukowane w Japonii, które wytrzymują ciepło do 105 ° C.
Zasilacz Gigabyte Ultra Durable GM UD750GM posiada certyfikat 80+ Gold. Oznacza to, że sprzęt komputerowy zostanie wyposażony w wysokiej jakości zasilacz, o niezwykle dokładnym prądzie i napięciu. W takim przypadku nagrzewanie konwertera jest zminimalizowane. Standardowy układ chłodzenia zbudowany jest z wykorzystaniem zarówno wentylatora, jak i grzejnikowego wymiennika ciepła. Wirnik 120 mm na łożysku hydrodynamicznym włącza się dopiero wtedy, gdy obciążenie PC osiągnie więcej niż 20% deklarowanej mocy. Do tego czasu ciepło jest rozpraszane przez radiator w całkowicie cichym trybie. Dodatkowo prędkość chłodnicy regulowana jest przez sterownik w zależności od obciążenia, co sprawia, że praca zasilacza jest jak najcichsza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte Ultra Durable GM UD750GM
Wszystkie ceny 22 →Zasilacz Gigabyte UD750GM 750W GP-UD750GM | 399 zł |
Gigabyte Zasilacz modularny UD750GM 750W 80PLUS GOLD ATX KZGBAZ7UD750GM0 | 410 zł |
Gigabyte GP-UD750GM OB-ZAS-GA-024 | 419 zł |
Zasilacz GIGABYTE GP-UD750GM 750W 80 Plus Gold | 399 zł |
Gigabyte Zasilacz modularny UD750GM 750W 80PLUS GOLD ATX 76207 | 433 zł |
Skuteczność 90% + złoty certyfikat jakości
Gigabyte UD750GM to zaawansowany zasilacz komputerowy średniej mocy (750 W) z modułowym systemem okablowania, sprawnością na poziomie 90 procent i certyfikatem jakości 80+ Gold. To ostatnie gwarantuje, że procesor, karta graficzna i inne komponenty zostaną wyposażone w wysokiej jakości zasilacz, o niezwykle dokładnym prądzie i napięciu oraz minimalnym poziomie szumów. Będąc częścią linii Gigabyte Ultra Durable na rok 2022, jest przeznaczony dla profesjonalnych graczy i overclockerów, a także każdego, kto chce włączyć do swojego systemu wysokowydajne karty graficzne nowej generacji.
Poważne i niezawodne wypełnienie
W obwodzie elektrycznym przetwornicy zastosowano niezawodne i trwałe kondensatory półprzewodnikowe produkcji japońskiej, które wytrzymują temperaturę do 105°C. Główna linia 12 V jest w stanie zapewnić prawie 100% całkowitej mocy urządzenia. Na liście głównych interfejsów znalazły się dwa złącza do zasilania centralnego mikroprocesora – podobne podwójne złącze służy do podłączenia najpotężniejszych procesorów użytkownika z serii Intel Core i9 i AMD Ryzen. Dodatkowo dostępne są 4 złącza PCI-E (6+2), co pozwala na zasilanie pomocnicze kilku dość wydajnych kart graficznych jednocześnie.
Kable modułowe
Całe okablowanie wykorzystuje modułowy system połączeń, więc nieużywane kable można odłączyć i przechowywać w niewidocznym miejscu. Wentylator 120mm na łożysku hydrodynamicznym włącza się dopiero przy wzroście obciążenia powyżej 20%, przez resztę czasu zasilacz pracuje cicho. Ponadto Gigabyte Ultra Durable UD750GM zapewnia podwyższony poziom ochrony Twojego systemu, w tym ochronę przed przeciążeniem, zwarciem i przepięciem, zapewniając bezpieczeństwo i długą żywotność komputera. Oficjalna gwarancja wynosi 5 lat.
Modyfikacje Gigabyte Ultra Durable GM
Ceny na Gigabyte Ultra Durable GM |
---|---|---|---|---|
Gigabyte Ultra Durable GM UD750GM | od 385 zł | 22 oferty | ||
Gigabyte Ultra Durable GM UD850GM | od 403 zł | 28 oferty | ||
Gigabyte Ultra Durable GM UD1000GM | od 503 zł | 24 oferty |