Zasilacz A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 750 (COREREACTOR750G-BKCEU)
Wideo 13Zdjęcia 5 |
A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 750 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 750
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
A-Data XPG CORE REACTOR 750 Zasilacz do komputera - 750 wat - 120 mm - 80 | 556 zł |
Zasilacz ADATA XPG Core Reactor 750W (COREREACTOR750G-BKCEU) | 452 zł |
XPG, Zasilacz do PC, COREREACTOR 750W 80+ Złoty | 461 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! adata Modułowy zasilacz XPG CORE REACTOR 750W 80+GOL | 437 zł |
ADATA XPG CORE REACTOR 750W | 563 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data XPG CORE REACTOR
Ceny na A-Data XPG CORE REACTOR |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 650 | od 379 zł | 12 oferty | ||
A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 750 | od 437 zł | 7 oferty | ||
A-Data XPG CORE REACTOR XPG CORE REACTOR 850 | od 399 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →