Zasilacz Gigabyte Ultra Durable PG5 UD850GM PG5W
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD850GM PG5W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte Ultra Durable PG5 UD850GM PG5W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte zasilacz GP-UD850GM PG5W/PSU S0239202 | 577 zł |
GIGABYTE UD850GM PG5W Zasilacz do komputera - 750 wat - 120 mm - 80 Plus 8 | 636 zł |
Zasilacz Gigabyte GP-UD850GM PG5W 850W 80+ Gold | 545 zł |
Gigabyte 850w 3.0 80plus Gold Power Supply Przezroczysty P-UD850GM PG5W GE | 564 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Gigabyte Ultra Durable PG5
Ceny na Gigabyte Ultra Durable PG5 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD750GM PG5 | od 426 zł | 4 oferty | ||
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD850GM PG5 | od 445 zł | 17 oferty | ||
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD850GM PG5W | od 545 zł | 4 oferty | ||
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD1000GM PG5 | od 607 zł | 21 oferta | ||
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD1300GM PG5 | od 814 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →