Zasilacz Gigabyte Ultra Durable PG5 UD850GM PG5
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD850GM PG5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte Ultra Durable PG5 UD850GM PG5
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte GP-UD850GM PG5 | 615 zł |
GIGABYTE UD850GM PG5 (rev. 2.0) Zasilacz do komputera - 850 wat - 120 mm - | 502 zł |
Gigabyte GP-UD850GM PG5 OB-ZAS-GA-029 | 609 zł |
Zasilacz GIGABYTE UD850GM PG5 V2 850W 80 Plus Gold PCIe5.0 ATX3.0 | 519 zł |
Zasilacz GIGABYTE UD850GM PG5 V2 850W 80 Plus Gold PCIe5.0 ATX3.0 | 519 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Gigabyte Ultra Durable PG5
Ceny na Gigabyte Ultra Durable PG5 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD750GM PG5 | od 426 zł | 4 oferty | ||
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD850GM PG5 | od 502 zł | 15 oferty | ||
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD850GM PG5W | od 499 zł | 9 oferty | ||
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD1000GM PG5 | od 607 zł | 24 oferty | ||
Gigabyte Ultra Durable PG5 UD1300GM PG5 | od 814 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →