Zasilacz Gigabyte P-Series 2020 P850GM
Zdjęcia 7 |
Gigabyte P-Series 2020 P850GM 2021 rok80+ Gold |
|
Uniwersalny modułowy zasilacz komputerowy o imponującej mocy (850 W) do wysokowydajnych komputerów do gier wyposażonych w najwyższej klasy karty graficzne do gier. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym oraz zastosowaniu zaawansowanych elementów elektronicznych, jednostka taka może dostarczyć do 99% mocy poprzez linię +12V. Potrafi zapewnić stabilne zasilanie flagowym modelom procesorów i najbardziej „żarłocznym” kartom graficznym.
W pełni zgodny ze standardem ATX 2.31 i może być zainstalowany w dowolnej standardowej obudowie. Modułowy system zarządzania kablami pozwala na podłączenie tylko tych kabli, które są potrzebne, co umożliwia optymalizację cyrkulacji przepływów powietrza. Obsługuje jednoczesne podłączenie do czterech kart graficznych (cztery złącza 6+2pin), co jest ważne przy kopaniu. Zasilacz Gigabyte P-Series P850GM zbudowany jest na niezawodnej platformie sprzętowej z nowoczesnymi układami (oddzielna stabilizacja z rezonansowymi LLC, przetwornicami DC-DC) i wykazuje znakomitą efektywność energetyczną, odpowiadającą poziomowi 80 Plus Gold. Zapewnia doskonałą stabilizację napięć wyjściowych. Przy niskich obciążeniach (do 170 W) chłodnica układu chłodzenia zatrzymuje się, a zasilacz jest chłodzony naturalną konwekcją pasywną. Hydrauliczny wentylator łożyskowy (HYB) gwarantuje dobrą wydajność przy niskim poziomie hałasu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigabyte 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigabyte.
Kup Gigabyte P-Series 2020 P850GM
Wszystkie ceny 26 →Gigabyte GP-P850GM PC zasilacz 850W ATX 80PLUS Gold | 600 zł |
Gigabyte Zasilacz P850GM 850W PFC 120mm Hydraulic fan ATX KZGBAZ850GM0000 | 413 zł |
Gigabyte GP-P850GM OB-ZAS-GA-014 | 410 zł |
Gigabyte P850GM 850W 80+ Gold Modular Czarny | 399 zł |
Gigabyte Zasilacz P850GM 850W PFC 120mm Hydraulic fan ATX KZGBAZ850GM0000 | 437 zł |
Modyfikacje Gigabyte P-Series 2020
Ceny na Gigabyte P-Series 2020 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte P-Series 2020 P450B | od 171 zł | 8 oferty | ||
Gigabyte P-Series 2020 P550B | od 215 zł | 14 oferty | ||
Gigabyte P-Series 2020 P750GM | od 363 zł | 23 oferty | ||
Gigabyte P-Series 2020 P850GM | od 389 zł | 26 oferty | ||
Gigabyte P-Series 2020 P1000GM | od 429 zł | 1 oferta |