Блок живлення Deepcool PK-D R-PK550D-FA0B-EU
Відео 1Фото 9 |
Deepcool PK-D R-PK550D-FA0B-EU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepcool PK-D R-PK550D-FA0B-EU
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DeepCool PK550D 12V ATX BK R-PK550D-FA0B-EU | 287 zł |
DeepCool PK550D Zasilacz do komputera - 550 wat - 120 mm - 80 Plus 80+ Bro | 292 zł |
DeepCool PK550D 550W 80+ Bronze Czarny | 239 zł |
Zasilacz Deepcool PK550D 550W (R-PK550D-FA0B-EU) | 225 zł |
Deepcool, Zasilacz PK550D 550W 80 Plus Bronze | 235 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Deepcool PK-D
Ціни на Deepcool PK-D |
---|---|---|---|---|
Deepcool PK-D R-PK550D-FA0B-EU | від 225 zł | 10 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU | від 268 zł | 7 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK700D-FA0B-EU | від 287 zł | 1 пропозиція | ||
Deepcool PK-D R-PK750D-FA0B-EU | від 274 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →