Корпус Zalman i3 Neo сріблястий
Відео 11Фото 5 |
Дуже багатофункціональний ігровий корпус формату Midi Tower. У цій моделі реалізовано повністю сітчасту поверхню лицьової кришки. Головна боковина представлена загартованим склом, що навішено на поворотні петлі. Шасі вдасться укомплектувати комплектуючими з підвищеною тепловіддачею. Система стабілізації нагріву представлена чотирма штатними вентиляторами зі світловими ефектами RGB.
Комп'ютерний корпус Zalman i3 Neo має монтажний майданчик блоку живлення із прогумованими антивібраційними вставками. Кошик HDD забезпечений однією легкознімною санкою, при цьому в стійку вдасться поставити два накопичувачі 3,5″. Додатково кейс дозволяє задіяти ще три накопичувачі пам'яті SSD 2,5”. Система кабельменеджменту має багато кріплень для фіксації стяжок. Піддон установки материнської плати має збільшений проріз для кріплення додаткового теплообмінника CPU. Основна вежа охолодження процесора може досягати 160 мм. Для зручного розміщення потужної відеокарти відведено 355 мм. Верхній повітропровід вдасться укомплектувати допоміжним радіатором рідинного охолодження 240 мм. Блок інтерфейсів має два високошвидкісні порти USB 3.0.
Купити Zalman i3 Neo сріблястий
Obudowa Zalman i3 Neo | 277 zł |
Zalman i3 Neo Biały | 223 zł |
Zalman i3 Neo Biały | 223 zł |
Модификації Zalman i3 Neo
Ціни на Zalman i3 Neo |
---|---|---|---|---|
Zalman i3 Neo сріблястий | від 223 zł | 3 пропозиції | ||
Zalman i3 Neo чорний | від 216 zł | 2 пропозиції |