Корпус Zalman S5 білий
Відео 2Фото 5 |
Стильний і функціональний корпус з габаритами Midi Tower, позиціонується виробником доступний ціновий сегмент. Шасі має кріплення під материнську плату наступних розмірів: ATX, microATX та Mini-ITX. Для блока живлення є виділений відсік, який розташовується в самому низу. Права боковина є прозорою, вона виготовлена з ударостійкого скла товщиною 4 мм, Лицьова панель отримала декоративну RGB-підсвічуванням.
Разом з самим корпусом Zalman S5 WH і поставляється пара 120-му вентиляторів, при цьому один з кулерів має RGB-підсвічування. Для управління роботою ілюмінації на панелі інтерфейсів передбачений відповідний регулятор. У загальній же складності системний блок має 8 посадкових місць під установку кулерів. Додатково передбачено кілька кріплень для монтажу радіаторів рідинного охолодження.
На базі цього корпусу вийде зібрати достатньо продуктивну ігрову систему. На шасі є місце для установки 7 плат розширення PCI-E. Довжина графічного прискорювача може досягати 340 мм, допустима висота процесора становить 163 мм. З накопичувачів пам'яті можна задіяти 2 пристрої на 3,5" і 4 накопичувача на 2,5". При цьому посадкові місця 3,5" можна конвертувати в 2,5-дюймові. Корпус отримав систему кабельного менеджменту. У переліку інтерфейсів передбачено 3 порту USB (два 2.0 і один USB 3.2 gen1) і аудиороз'єми 3,5 мм.
Купити Zalman S5 білий
Усі ціни 12 →Zalman Case S5 biały S5 White | 373 zł |
Zalman Obudowa S5 WHITE ATX Mid Tower PC Case RGB fan TG KOZALOC0S5000WH | 210 zł |
Zalman S5 WHITE ATX Mid Tower PC Case RGB fan TG OB-ZAL-0017 | 246 zł |
Zalman Obudowa S5 WHITE ATX Mid Tower PC Case RGB fan TG 64662 | 218 zł |
Zalman Obudowa S5 WHITE ATX Mid Tower PC Case RGB fan TG 64662 | 210 zł |
Модификації Zalman S5
Ціни на Zalman S5 |
---|---|---|---|---|
Zalman S5 білий | від 210 zł | 13 пропозицій | ||
Zalman S5 чорний | від 215 zł | 13 пропозицій |