Корпус Zalman S4 PLUS чорний
Геймерський Midi Tower корпус з цікавою передньою панеллю і хорошою RGB-підсвічуванням. Фронтальна панель цієї моделі частково створена з металевої сітки, яка забезпечує збільшений приплив свіжого повітря. Є прозора боковина, створена з цільного шматка акрилу. Платформа розрахована на установку материнської плати наступних форматів: ATX, Mini-ITX і microATX. На шасі легко поміщається дискретна графіка довжиною до 315 мм і вежа процесора заввишки до 160 мм.
Корпус Zalman S4 PLUS поставляється з трьома встановленими вентиляторами на 120 мм: два кулера змонтовані спереду і один ззаду. Кожна з вертушок має яскраву RGB-підсвічування. У загальній же складності для повітряного охолодження допустимо використовувати 8 вентиляторів, також передбачена можливість комбінувати повітряне охолодження з рідинним. Монтажне місце блока живлення винесено в нижній відсік, який відгороджений від основного простору вентильованим кожухом. Разом з блоком живлення нижній відсік вміщує в себе і стійку під два накопичувача на HDD 3,5". На піддоні материнської плати є місце для фіксації одного твердотільного пристрою на SSD 2,5". На панель управління винесені кнопки живлення і інтерфейси USB (пара версії 2.0 і один 3.0), а також аудиогнезда mini-Jack.
Купити Zalman S4 PLUS чорний
Усі ціни 15 →ATX Zalman S4 RGB Średnia Wieża z panelami szklanymi Czarna S4 Plus | 406 zł |
Zalman Obudowa S4 Plus ATX Mid Tower PC Case RGB Fan KOZALOC0S4PLUS0 | 201 zł |
Zalman S4 Plus ATX Mid Tower PC Case RGB Fan OB-ZAL-0015 | 215 zł |
Obudowa ZALMAN S4 Plus | 212 zł |
Obudowa ZALMAN S4 Plus | 212 zł |