Obudowa Thermaltake Versa H21 czarny (CA-1B2-00M1NN-00)
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Thermaltake Versa H21 czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Przedziały 5,25 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:3 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:3 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Thermaltake Versa H21 czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Versa H21 USB 3.0 (120mm), czarna KOTTKOC0VERH21B | 215 zł |
Thermaltake Versa H21 Black OB-THT-217 | 256 zł |
Thermaltake Versa H21 USB 3.0 (120mm), czarna 36331 | 213 zł |
Thermaltake Versa H21 Czarny | 219 zł |
Thermaltake Versa H21 USB 3.0 (120mm), czarna 36331 | 215 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →