Obudowa Thermaltake Core P3 TG czarny (CA-1G4-00M1WN-06)
Wideo 16Zdjęcia 7 |
Thermaltake Core P3 TG czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Seria Thermaltake CorePorównaj w tabeli →
od 237 zł
do gier, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., montaż beznarzędziowy
od 667 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 667 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 245 zł
do gier, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., montaż beznarzędziowy
od 802 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., bez wentylatorów
od 651 zł
do gier, poziomy, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., bez wentylatorów
od 651 zł
do gier, poziomy, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., bez wentylatorów
od 933 zł
do gier, XL-ATX, bez zasilacza, system podwójny, panel przedni: USB A 8 szt., bez wentylatorów
od 829 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., bez wentylatorów
od 885 zł
do gier, Full Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., podświetlane wentylatory, montaż beznarzędziowy
od 424 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt.
od 897 zł
do gier, poziomy, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., bez wentylatorów
od 793 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., bez wentylatorów
od 834 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., bez wentylatorów
od 996 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., USB C 1 szt., bez wentylatorów
od 359 zł
do gier, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., montaż beznarzędziowy
od 1 328 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., bez wentylatorów
od 1 103 zł
do gier, Full Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
Wideo recenzje
Thermaltake Core P3 TG BUILD | بنيت كمبيوتر لصديقي بكيس معقد
30 czerwca 2020255 przegląd
The Thermaltake Core P3 TG Pro | Robeytech #shorts
25 listopada 202214 762 przegląd
Case (เคส) Thermaltake Core P3 TG Black
17 maja 2020158 przegląd
Thermaltake Core P3 TG Snow Edition Unboxing and end result build
4 kwietnia 20222 849 przegląd
One Of The Best New Cases Of The Year! Thermaltake Core P3 TG Pro Build Guide!
28 stycznia 20231 317 przegląd
It's Finally Here: The Thermaltake Core P3 TG Pro Open Frame Case
4 listopada 202214 017 przegląd
[ PC Build ] Core P3 TG Pro !!! / 4K
13 października 20226 820 przegląd
【ハードオフで】Thermaltake Core P3 TG オープンフレームPCケース買いましたので換装していきます【ゲットだぜ!】
5 września 20215 507 przegląd
Thermaltake Chassis Core P3 TG Pro Product Look
12 października 2022372 przegląd
Thermaltake's New Open Frame Chassis – Core P3 TG Pro System Setup
12 października 202246 190 przegląd
Unboxing Thermaltake Core P3 TG Snow Edition
28 stycznia 2021185 przegląd
Best content creators/architects setup Thermaltake Core P3 TG - Project Snow Edition..Blender/Eevee
29 grudnia 202034 672 przegląd
Thermaltake Core P3 TG Snow Edition ATX Mid Tower Case delivery has arrived!
11 grudnia 2021165 przegląd
【自作PC】新しいPCケースを買ったので組む Thermaltake CORE P3 TG
26 września 20211 711 przegląd
【自作PC】#1 Thermaltake Core P3 TG オープンフレームPCケース
7 lutego 20211 274 przegląd
Thermaltake Core P3 TG Curve Upgrade Kit
5 grudnia 201723 258 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 897 zł
do gier, poziomy, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 4 szt., bez wentylatorów
od 389 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt.
od 359 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 256 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
od 249 zł
do gier, Mini Tower, micro-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., bez wentylatorów
od 621 zł
poziomy, Desktop, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 583 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 206 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt.
od 629 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 688 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 469 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory
od 676 zł