Obudowa NZXT H5 Flow biały (CC-H51FW-01)
Wideo 14Zdjęcia 6 |
Jasna i dość zaawansowana obudowa komputera z dobrym systemem chłodzenia. W tej obudowie zastosowano ukośny przepływ powietrza w obudowie, co ma szczególnie pozytywny wpływ na odprowadzanie ciepła z oddzielnej karty graficznej. Model ma łatwo dmuchaną fasadę, której powierzchnię reprezentuje wstawka z metalowej siatki. Za cyrkulację powietrza wewnątrz przestrzeni roboczej obudowy odpowiadają dwa standardowe wentylatory 120 mm.
W jednostce systemowej jest wystarczająco dużo wolnego miejsca, aby umieścić dowolną płytę główną ATX lub jej starszą modyfikację E-ATX na obudowie. Obudowa komputera NZXT H5 Flow sprawia, że złożenie komputera PC jest tak proste, szybkie i wygodne, jak to tylko możliwe. Ta obudowa ma dobrze przemyślane zarządzanie kablami, dzięki czemu podłączenie okablowania nie zakłóci przepływu powietrza i nie zepsuje piękna wewnętrznego świata zestawu komputerowego. Między innymi ta obudowa zapewni możliwość interakcji z najnowocześniejszymi urządzeniami. W tym celu przewidziano szybkie złącze USB typu C 3.2. Dodatkowo jednostka sterująca wyposażona jest w klasyczny port USB 3.2. Ta jednostka systemowa może służyć jako doskonała platforma do gier, z którą komputer może pracować z najbardziej wymagającymi zadaniami.
Kup NZXT H5 Flow biały
Wszystkie ceny 20 →PUDEŁKO ATX SEMITORRE NZXT H5 FLOW BIAŁY CRISTAL CC-H51FW-01 | 508 zł |
NZXT Obudowa H5 Flow z oknem Biała KONZXOD00000036 | 436 zł |
NZXT H5 Flow biała OB-NZX-0070 | 419 zł |
Obudowa NZXT H5 Flow | 419 zł |
NZXT H5 Flow z oknem Biała CC-H51FW-01 | 444 zł |
Modyfikacje NZXT H5 Flow
Ceny na NZXT H5 Flow |
---|---|---|---|---|
NZXT H5 Flow biały | od 413 zł | 20 oferty | ||
NZXT H5 Flow czarny | od 389 zł | 17 oferty |