Obudowa MSI MPG VELOX 100R czarny
Wideo 12Zdjęcia 5 |
Stylowa, wydajna i wysokiej jakości platforma, doskonale kompatybilna z zaawansowanymi komponentami do gier. Obudowa będzie skutecznie wyróżniać się z otoczenia dzięki wysokiej jakości oświetleniu ARGB. Jednocześnie w tym modelu podświetlenie wbudowane jest zarówno w standardowe wentylatory, jak i wewnętrzną przegrodę zasilacza. Dzięki szklanym panelom, które znajdują się z boku i z przodu, wielokolorowy system oświetlenia ujawnia się w całej okazałości.
Obudowa komputera MSI MPG VELOX 100R pozwoli stworzyć najbardziej komfortowe warunki do funkcjonowania potężnych zasobów sprzętowych. Platforma posiada cztery wentylatory (trzy z przodu i jeden z tyłu), które zapewniają intensywną cyrkulację powietrza. Dzięki temu obszar roboczy podwozia nie ulegnie odczuwalnemu przegrzaniu. W razie potrzeby jednostkę systemową można uzupełnić o pomocnicze gramofony, a nawet chłodnice cieczy. Obudowa pozwoli między innymi na umieszczenie na pokładzie chłodzenia procesora typu tower o wysokości do 175 mm. Ta sprawa sprawi, że system komputerowy nie będzie bardziej wygodny i niezawodny.
Kup MSI MPG VELOX 100R czarny
Wszystkie ceny 20 →Msi Mpg Velox 306-7G18R21-809 Obudowa Komputerowa Czarny E-ATX | 469 zł |
MSI MPG VELOX 100R - Obudowa komputerowa - Tower - Czarny | 579 zł |
MSI MPG Velox 100R OB-MSI-0026 | 479 zł |
Obudowa MSI MPG Velox 100R | 500 zł |
MSI MPG VELOX 100R TEMPERED GLASS 2USB 3.1 | 469 zł |
Modyfikacje MSI MPG VELOX 100R
Ceny na MSI MPG VELOX 100R |
---|---|---|---|---|
MSI MPG VELOX 100R biały | od 519 zł | 18 oferty | ||
MSI MPG VELOX 100R czarny | od 469 zł | 20 oferty |