Obudowa MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW biały
Wideo 4Zdjęcia 8 |
MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:6 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW biały
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MPG GUNGNIR 300R Airflow Pudełko PC Media Tower E-ATX Wsparcie Karty gNiesamowity system chłodzenia: kompatybilny z maksymalnie 10 wentylatorami 120 mm i 2 wentylatorami 60 mm. siatka i otwory we... więcejntylacyjne umożliwiają wystarczający przepływ powietrza w systemie i zapobiegają nadmiernej odporności na wiatr
Obsługa kart graficznych omidirectional - Prefabrykowana obsługa kart graficznych ARGB może być regulowana na wiele sposobów, aby obsługiwać różne instalacje kart graficznych. można również obrócić o 90 stopni
Wymienne uchwyty PCI-E - pionowe mocowanie do GPU umożliwia instalację karty graficznej w pionie. może również pomieścić 2 wentylatory 60 mm jednocześnie
Wysokiej klasy obsługa kart graficznych: bez względu na to, jak wydłużona, gruba lub ciężka jest karta graficzna, jest w pełni kompatybilna z instalacją pionową lub poziomą, aby zapewnić chłodzenie i zginanie przewodów
Przestrzeń wewnętrzna: obsługuje procesor graficzny do 360 mm (w zestawie pionowa obsługa procesora graficznego), radiator procesora do 175 mm i zasilacz ATX 220 mm. 6 wnęki na dyski SSD 2,5" i wymienne wnęki na dyski twarde 2 x 2,5/3,5" Amazon.plZłóż skargę | 685 zł |
MSI Obudowa MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE TEMPERED GLASS KOMSIOC0GUNGN10Obudowa MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW
- Jednoczęściowy panel przedni z 1-milimetrową perforacją, możliwość montażu dwóch 360-m... więcejilimetrowych radiatorów systemu chłodzenia wodą typu AIO, jeden z przodu, drugi na górze, pracujących w konfiguracji push-pull.
- Pełna obsługa wysokiej klasy kart graficznych, możliwość ich montażu zarówno w pionie, jak i poziomie oraz wystarczająca przestrzeń do uzyskania dobrej cyrkulacji powietrza chłodzącego i prowadzenia kabli.
- Wielokierunkowy wspornik ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 699 zł |
MSI MPG Gungnir 300R Airflow White OB-MSI-0045Obudowa MSI MPG Gungnir 300R Airflow WIECZNA DOSKONAŁOŚĆ Obudowy z serii MPG GUNGNIR 300 uosabiają wysokie standardy wśród ob... więcejudów typu mid-tower. Jej design charakteryzuje się jednomilimetrow Komputronik.plZłóż skargę | 749 zł |
Obudowa MSI MPG Gungnir 300R AirflowMSI MPG Gungnir 300R Airflow to biała obudowa mid tower z płytą główną E-ATX obsługiwaną przez kartę graficzną z serii RTX 40... więceji możliwością zainstalowania dodatkowego wentylatora za pomocą dołączonego wspornika wentylatora w celu zwiększenia przepływu powietrza. Electro.plZłóż skargę | 714 zł |
MSI Obudowa MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW WHITE TEMPERED GLASS 125225Obudowa MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW
- Wielokierunkowy wspornik ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 699 zł |
pokaż 8 ofert
Seria MSI MPG
od 572 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, półpasywny SO, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat
od 388 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 999 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate, wyświetlacz
od 820 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, półpasywny SO, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat
od 685 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 759 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 516 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 473 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 992 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate, wyświetlacz
od 426 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 729 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 859 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, grubość 25 mm, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate, wyświetlacz
od 500 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 649 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 393 zł
650 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 469 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 763 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 7 x 6+2 pin, SATA 12 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat
od 429 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 566 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 519 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
Wideo recenzje
This case is feature packed MSI Gungnir 300R Airflow
7 lutego4 648 przegląd
WHITE-THEMED PC Build - MSI GUNGNIR 300R | RTX 4070 GAMING X SLIM
9 listopada 20239 022 przegląd
@MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW PC GAMING CASE | Quick Unboxing & Impressions
25 września 20232 710 przegląd
PC Giveaway! + $1800 MSI Halloween MPG Gungnir 300R Build (i5 14600K / RTX 4060Ti)
1 listopada 202344 049 przegląd
Modyfikacje MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW
Ceny na MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW |
---|---|---|---|---|
MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW biały | od 685 zł | 13 oferty | ||
MSI MPG GUNGNIR 300R AIRFLOW czarny | od 649 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 615 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory
od 649 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 649 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., ≥ 4 wentylatory
od 495 zł
od 649 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 389 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt.
od 359 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 256 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory
od 681 zł
Desktop, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt., bez wentylatorów
od 621 zł
poziomy, Desktop, mini-ITX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 583 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 206 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt.