Obudowa MSI MPG VELOX 100R biały
Wideo 12Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
MSI MPG VELOX 100R biały
biały czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:2 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MPG VELOX 100R biały
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MPG VELOX 100R BIAŁY MPG VELOX 100R WHITE | 529 zł |
MSI Obudowa MPG VELOX 100R White Szkło hartowane KOMSIOC0VELOX02Obudowa MPG VELOX 100R White
Panel przedni ze szkła hartowanego
Panel przedni MPG VELOX 100R White składa się z hartowane... więcejgo szkła, które bez żadnych przeszkód wyraźnie prezentuje oświetlenie ARGB wentylatorów.
Zoptymalizowan Zadowolenie.plZłóż skargę | 519 zł |
MSI MPG Velox 100R White OB-MSI-0047Obudowa MSI MPG Velox 100R NIEZRÓWNANA MOC Wyposaż swoją stację bojową, w taki sposób, jak w żaden inny, wykorzystując obudow... więceję z serii MPG VELOX 100. Zainspirowana szybko zmieniającymi się wzorami i żywymi efektami świetlnymi, seria MPG VELOX 100 z pewnością pomoże Ci z niezrównaną mocą zdominować pole bitwy. WENTYLOWANY PANEL PRZEDNI Panel przedni obudowy MPG VELOX 100R wykonany jest z hartowanego szkła, które bez żadnych przeszkód może zaprezentować podświetlenie ARGB zamontowanych wewnątrz wentylatorów. POKAZ OŚWIETLENIA ARGB Stwórz swoją własną stację bojową ARGB z obudową z serii MPG VELOX 100, która jest w pełni zgodna z technologią MSI Mystic Light. PRZYCISK INSTA-LIGHT LOOP Szybkie sterowanie efektami animacji światła i kolorami podświetlenia obudowy z serii MPG VELOX 100 za pomocą jednego przycisku Insta-Light Loop. Z łatwością możesz teraz przeglądać profile i wybrać swój ulubiony. Wertykalny wspornik do pionowego montażu karty graficznej W komplecie z obudowami z serii MPG VELOX 100 jako akcesorium dostępny jest wertykalny wspornik montażowy dla karty graficznej, który pozwala na jej pionową instalację w obudowie. BOCZNE OTWORY WENTYLACYJNE Obudowy z serii MPG VELOX 100 wyposażone są w boczne otwory wentylacyjne, które pozwalają na montaż do dwóch wentylatorów lub jednego radiatora o długości 240 mm. *Instalacja wentylatorów lub radiatora z boku obudowy wymaga uprzedniego wymontowania wentylatorów z przodu obudowy. RAZEM LEPIEJ Osiągnij większą efektywność, dzięki współpracy obudowy z serii MPG VELOX 100 z płytą główną MSI. Połącz znajdujący się na płycie przedni port USB Gen2 Type-C o przepustowości 10 Gbit/s ze złączem na przednim panelu obudowy, uzyskując w ten sposób wygodny i łatwy dostęp do podłączania urządzeń i możliwość szybkiego przesyłania danych. Stwórz kompletny, gamingowy ekosystem wykorzystując system chłodzenia wodą, zasilacz i karty graficzne MSI. Duża objętość Obudowy z serii MPG VELOX 100 zapewniają doskonałą przestrzeń dla komponentów. Mogą one pomieścić w swoim wietrzy jeden 360-milimetrowy radiator lub trzy 120-milimetrowe wentylatory, które da się zamontować zarówno na górze jak i z przodu obudowy. Zoptymalizowany przepływ powietrza Obudowy z serii MPG VELOX 100 zoptymalizowano pod kątem, dużego i efektywnego przepływu powietrza chłodzącego system. Efekt ten uzyskano dzięki otworom wentylacyjnym rozmieszczonym na całej powierzchni obudowy. Urządzenia z serii MPG VELOX 100 wyposażone są fabrycznie w 4 wentylatory, a konstrukcja obudowy pozwala na zamontowanie do 7 „wiatraków”. UCHYLANE NA ZAWIASACH DRZWICZKI Z HARTOWANEGO SZKŁA Uchylane na zawiasach drzwiczki z hartowanego szkła o grubości 3 mm charakteryzują się wysoką trwałością i zapewniają łatwy dostęp do wnętrza systemu. Możliwość montażu kabla typu riser Oprócz pionowego montażu karty graficznej z Komputronik.plZłóż skargę | 569 zł |
Obudowa MSI MPG Velox 100RObudowa MSI MPG Velox 100R White zapewnia doskonałą przestrzeń dla komponentów oraz została zoptymalizowana pod kątem, dużego... więceji efektywnego przepływu powietrza chłodzącego system. Bez problemu zmieścisz w jej wnętrzu jeden 360-milimetrowy radiator lub trzy 120-milimetrowe wentylatory, które da się zamontować zarówno na górze jak i z przodu obudowy. Dodatkowo obudowa została wyposażona w 4 fabryczne wentylatory ARGB, które razem z podświetleniem obudowy można w łatwy sposób konfigurować. Electro.plZłóż skargę | 560 zł |
MSI Obudowa MPG VELOX 100R White Szkło hartowane 128415Obudowa MPG VELOX 100R White
Panel przedni ze szkła hartowanego
Zoptymalizowan Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 519 zł |
pokaż 12 ofert
Seria MSI MPG
od 572 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, półpasywny SO, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat
od 388 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 999 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate, wyświetlacz
od 820 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, półpasywny SO, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat
od 685 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 759 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 516 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 473 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 992 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate, wyświetlacz
od 426 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 649 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 859 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, grubość 25 mm, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate, wyświetlacz
od 500 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 729 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 393 zł
650 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 469 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 763 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 7 x 6+2 pin, SATA 12 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat
od 429 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 566 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 519 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
Wideo recenzje
Bajerancka obudowa z ARGB | MSI Velox 100R
28 czerwca 202211 951 przegląd
MSI MPG VELOX 100R #shorts
2 sierpnia 20229 086 przegląd
Have you checked out the MSI MPG Velox 100R?
3 października 20233 230 przegląd
MSI MPG VELOX 100R Build
25 września 202235 921 przegląd
MSI MPG VELOX 100R Review
2 sierpnia 202228 479 przegląd
Building a balanced gaming PC in the MPG VELOX 100
28 lipca 202113 089 przegląd
MSI MPG Velox 100R Mid Tower PC Case Overview
16 stycznia 202327 532 przegląd
Stylish MSI Velox 100P Airflow Seems Promising vs Velox 100R
7 marca 202228 587 przegląd
รีวิวเคสรุ่นล่าสุดจาก MSI กับ MPG QUIETUDE 100S และ MPG VELOX 100R & 100P
26 sierpnia 202118 555 przegląd
Mounting the MSI Z690 Carbon WiFi ATX Motherboard in an MSI MAG Velox 100R PC Case
19 stycznia 20236 530 przegląd
MPG Velox by MSI Prebuilt Gaming Desktop PC ✅ Review
7 lutego 20231 736 przegląd
CUK MPG Velox by MSI Gaming Desktop ( i9-12900KF, RTX 3090, 64GB DDR4 RAM ) The Tech Bite
6 października 2022488 przegląd
Modyfikacje MSI MPG VELOX 100R
Ceny na MSI MPG VELOX 100R |
---|---|---|---|---|
MSI MPG VELOX 100R biały | od 519 zł | 17 oferty | ||
MSI MPG VELOX 100R czarny | od 469 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 475 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory
od 469 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 555 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt., wyświetlacz, podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 513 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 483 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 369 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 434 zł
od 460 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 556 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 462 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory
od 441 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory