Chłodzenie wodne MSI MPG CORELIQUID K240
Wideo 5Zdjęcia 5 |
MSI MPG CORELIQUID K240
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5
Wentylator:⌀ 120 mm
Obroty:do 2500 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MPG CORELIQUID K240
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI MPG CORELIQUID K240
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MAG CORELIQUID K240 CPU chłodzenie wodne 240 mm 2 wentylatory Intel 11 | 759 zł |
MSI MPG CoreLiquid K240 V2 - Ch?odzenie wodne procesora - Max 40 dBA | 984 zł |
MSI MPG CoreLiquid K240 Czarny | 759 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Chłodzenie wodne MSI MPG CoreLiquid K240 +LGA1700 - PA | 999 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →