Chłodzenie wodne MSI MAG CORELIQUID E360 White
Wideo 4Zdjęcia 12 |
MSI MAG CORELIQUID E360 White
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5, TR4
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MAG CORELIQUID E360 White
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI MAG CORELIQUID E360 White
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MAG CORELIQUID E360 WHITE 306-7ZW6E21-C24 | 598 zł |
Wodne chłodzenie procesora MSI MAG CORELIQUID E360 White WEN-CPU-MSI-031 | 609 zł |
Chłodzenie wodne MSI MAG CoreLiquid E360 | 609 zł |
Chłodzenie wodne MSI MAG CoreLiquid E360 306-7ZW6E21-C24 | 609 zł |
Chłodzenie wodne MSI MAG CoreLiquid E360 Białe (306-7ZW6E21-C24) | 609 zł |
Chłodnica cieczowa procesora MSI MAG CORELIQUID E360 WHITE – powiększona m | 709 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje MSI MAG CORELIQUID E360 White
Ceny na MSI MAG CORELIQUID E360 White |
---|---|---|---|---|
MSI MAG CORELIQUID E240 White | od 442 zł | 10 oferty | ||
MSI MAG CORELIQUID E240 | od 456 zł | 12 oferty | ||
MSI MAG CORELIQUID E360 White | od 598 zł | 7 oferty | ||
MSI MAG CORELIQUID E360 | od 546 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →