Chłodzenie wodne MSI MAG CORELIQUID P360
Wideo 3Zdjęcia 5 |
MSI MAG CORELIQUID P360
240 mm360 mm
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5
Wentylator:⌀ 120 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MAG CORELIQUID P360
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI MAG CORELIQUID P360
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MAG CORELIQUID P360 CPU chłodzenie wodą 360 mm 3 wentylatory Intel 115 | 479 zł |
MSI Chłodzenie MAG CORELIQUID P360 360 mm 3x FAN AWMSIWPWCLP3601 | 479 zł |
Wodne chłodzenie procesora MSI MAG CORELIQUID P360 WEN-CPU-MSI-016 | 578 zł |
Chłodzenie wodne MSI MAG CoreLiquid P360 | 479 zł |
MSI Chłodzenie MAG CORELIQUID P360 360 mm 3x FAN 103649 | 479 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje MSI MAG CORELIQUID P360
Ceny na MSI MAG CORELIQUID P360 |
---|---|---|---|---|
MSI MAG CORELIQUID P240 | od 409 zł | 11 oferty | ||
MSI MAG CORELIQUID P360 | od 474 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →