Chłodzenie wodne MSI MAG CORELIQUID E360
Wideo 4Zdjęcia 13 |
MSI MAG CORELIQUID E360
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5, TR4
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MAG CORELIQUID E360
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI MAG CORELIQUID E360
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MAG CORELIQUID E360 AIO CPU chłodzenie wodą powiększona miedziana płyt | 499 zł |
MSI Chłodzenie MAG CORELIQUID E360 360mm 3xARGB FAN AWMSIWPWCLE3601 | 499 zł |
Wodne chłodzenie procesora MSI MAG CORELIQUID E360 WEN-CPU-MSI-030 | 589 zł |
MSI Chłodzenie MAG CORELIQUID E360 360mm 3xARGB FAN 121626 | 599 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje MSI MAG CORELIQUID E360
Ceny na MSI MAG CORELIQUID E360 |
---|---|---|---|---|
MSI MAG CORELIQUID E240 White | od 377 zł | 7 oferty | ||
MSI MAG CORELIQUID E240 | od 461 zł | 19 oferty | ||
MSI MAG CORELIQUID E360 White | od 524 zł | 10 oferty | ||
MSI MAG CORELIQUID E360 | od 499 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →