Chłodzenie wodne MSI MAG CORELIQUID M360
Zdjęcia 5 |
MSI MAG CORELIQUID M360
240 mm360 mm
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5, TR4
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MAG CORELIQUID M360
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI MAG CORELIQUID M360
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MAG CORELIQUID M360 MAG CORELIQUID M360 | 392 zł |
Chłodzenie wodne MSI MAG CoreLiquid M360 (306-7ZW4R24-813) | 441 zł |
MSI Chłodzenie procesora CoreLiquid M360 360mm 3xARGB FAN AWMSIWPWCLM3601 | 479 zł |
Wodne chłodzenie procesora MSI MAG CORELIQUID M360 WEN-CPU-MSI-028 | 479 zł |
Chłodzenie wodne MSI MAG Coreliquid M360 | 469 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje MSI MAG CORELIQUID M360
Ceny na MSI MAG CORELIQUID M360 |
---|---|---|---|---|
MSI MAG CORELIQUID M240 | od 359 zł | 10 oferty | ||
MSI MAG CORELIQUID M360 | od 392 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →