Obudowa MSI MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW czarny
Zdjęcia 25 |
Zamknij
Menu
MSI MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:E-ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:2 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:6 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MPG GUNGNIR 300P AIRFLOW czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MPG Gungnir 300P Airflow OB-MSI-0046Obudowa MSI MPG Gungnir 300R Airflow WIECZNA DOSKONAŁOŚĆ Obudowy z serii MPG GUNGNIR 300 uosabiają wysokie standardy wśród ob... więcejudów typu mid-tower. Jej design charakteryzuje się jednomilimetrow Komputronik.plZłóż skargę | 719 zł |
Obudowa MSI MPG Gungnir 300P AirflowMSI MPG Gungnir 300P Airflow to obudowa w kolorze czarnym, posiadająca przedni panel z siatki i boczny panel z hartowanego szkła. Electro.plZłóż skargę | 649 zł |
Obudowa MSI MPG Gungnir 300P AirflowMSI MPG Gungnir 300P Airflow to obudowa w kolorze czarnym, posiadająca przedni panel z siatki i boczny panel z hartowanego szkła.... Avans.plZłóż skargę | 649 zł |
MSI MPG Gungnir 300P Airflow CzarnyAir Duct:nie;Sygnal OleOle.plZłóż skargę | 649 zł |
Obudowa MSI MPG Gungnir 300P Airflow 306-7G21P21-W57MSI MPG Gungnir 300P Airflow to obudowa w kolorze czarnym, posiadająca przedni panel z siatki i boczny panel z hartowanego szkła.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 649 zł |
pokaż 9 ofert
Seria MSI MPG
od 572 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, półpasywny SO, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat
od 388 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 999 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 3 szt., 120 mm, grubość 25 mm, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate, wyświetlacz
od 820 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, półpasywny SO, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat
od 685 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 759 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate
od 516 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 473 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 992 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, 2500 obr./min, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate, wyświetlacz
od 426 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 729 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 859 zł
chłodzenie wodne, na procesor, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, wentylator: 2 szt., 120 mm, grubość 25 mm, z podświetleniem, świecenie w UV, mocowanie backplate, wyświetlacz
od 500 zł
750 W, 24+8+8(4+4) pin, 6 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 649 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 393 zł
650 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 469 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 763 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 7 x 6+2 pin, SATA 12 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, wydobywanie, 80+ Złoty certyfikat
od 429 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 566 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt.
od 649 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., ≥ 4 wentylatory
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 649 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 615 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory
od 509 zł
od 555 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt., wyświetlacz, podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 519 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 649 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., USB C 1 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 556 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 559 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 518 zł
od 389 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 1 szt., USB C 1 szt.
od 359 zł
do gier, Midi Tower, ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 2 szt., podświetlane wentylatory, ≥ 4 wentylatory
od 256 zł
do gier, Midi Tower, E-ATX, bez zasilacza, panel przedni: USB A 3 szt., podświetlane wentylatory