Obudowa MSI MPG GUNGNIR 110R biały
Wideo 13Zdjęcia 5 |
Etui dla graczy z ulepszonym efektem dekoracyjnym wprowadzone na rynek przez popularną markę MSI w 2022 roku. Modyfikacja 110R wykorzystuje przezroczystą wstawkę ze szkła hartowanego na ostro zakrzywionej przedniej pokrywie. Dzięki temu wbudowany Mystic Light będzie mógł w pełni wyrazić swój potencjał. W wersji 110M zamiast szkła elewacyjnego zastosowano blachę perforowaną, która zapewnia intensywniejszy przepływ powietrza.
Obudowa do gier komputerowych MSI MPG GUNGNIR 110R oferowana jest z rozbudowanym zestawem wentylatorów. Walizka zawiera cztery gramofony 120 mm, które wyposażone są w dekoracyjne oświetlenie ARGB z unikalnymi efektami świetlnymi. Przedni wlot powietrza posiada wysokiej jakości nylonowy filtr w praktycznej plastikowej ramce. Do montażu płyty głównej dostępna jest podkładka w formacie ATX.
Platforma umożliwia zainstalowanie na obudowie wysokowydajnego chłodzenia procesora o wysokości do 170 mm. Oddzielna wnęka na kartę graficzną jest kompatybilna z rozwiązaniami o długości do 340 mm. W tej obudowie można sterować podświetleniem za pomocą przycisku. Jest jedno złącze USB typu C 3.2 gen1, a także dwa porty USB 3.2 gen1. Do montażu grzejnika LSS przeznaczona jest rama górna z siedziskiem 240 mm.
Kup MSI MPG GUNGNIR 110R biały
Wszystkie ceny 11 →MSI MPGGUNGNIR110RBiały Obudowa Komputerowa Czarny MPGGUNGNIR110RWHITE | 473 zł |
MSI Obudowa komputerowa MPG GUNGNIR 110R szkło hartowane, 2xUSB biała KOMS | 509 zł |
MSI MPG Gungnir 110R White OB-MSI-0033 | 539 zł |
Obudowa MSI MPG Gungnir 110R | 519 zł |
Obudowa MSI MPG Gungnir 110R | 519 zł |
Modyfikacje MSI MPG GUNGNIR 110R
Ceny na MSI MPG GUNGNIR 110R |
---|---|---|---|---|
MSI MPG GUNGNIR 110R biały | od 473 zł | 11 oferty | ||
MSI MPG GUNGNIR 110R czarny | od 429 zł | 12 oferty |