Obudowa Endorfy Arx 500 ARGB czarny (EY2A011)
Wideo 1Zdjęcia 32 |
Endorfy Arx 500 ARGB czarny
Typ obudowy:Midi Tower
Standard płyty głównej:ATX
Zasilacz:bez zasilacza
Zatoki wewnętrzne 3.5 cala:1 szt.
Zatoki wewnętrzne 2.5 cala:6 szt.
Panel przedni:USB C, USB 3.1 gen1
Jak wybrać obudowę do PCPodstawowe kryteria wyboru stylowej obudowy komputerowej z dobrą funkcjonalnością i efektywnością
Shine Bright: wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o oświetleniu PC RGBRozumiemy, jak podświetlenie pojawiło się w komputerze, jak jest przydatne i jakie systemy synchronizacji są na rynku
Wszystkie dane techniczne
Kup Endorfy Arx 500 ARGB czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ENDORFY Arx 500 ARGB 4 wentylatory 140 mm ARGB w zestawie panel boczny z h | 502 zł |
Obudowa Endorfy Arx 500 ARGB Black (EY2A011) | 519 zł |
ENDORFY Arx 500 ARGB - PC case - ATX - Obudowa komputerowa - Tower - Czarn | 553 zł |
Endorfy Obudowa ARX 500 Air ARGB EY2A011 KOENDOD0ARX5002 | 519 zł |
ENDORFY Arx 500 ARGB OB-ENDR-0025 | 519 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →